!-- Google Tag Manager -->

KANALIZAČNÍ KOMPONENTY

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Společnost DITON s.r.o. také patří mezi tradiční výrobce betonových dílců šachet a i prvků pro odvod dešťové vody. Ve kvalitě značky DITON dodáváme kompletní sestavy kanalizačních i studničních šachet DN 1000, osmihranné roury, žlaby včetně příslušenství a další doplňky.

Základem kanalizačního programu je monolitické šachtové dno Precis, které díky kvalitnímu provedení a materiálovým vlastnostem reprezentuje nejvyšší standard kvality na trhu. Vyráběné skruže, kónusy a přechodové desky pak doplňujeme obchodovanými vyrovnávacími prstenci a poklopy tak, abychom mohli nabídnout kompletní sestavu pro požadavky každého projektu.

O nové dílce postupně rozšiřujeme i sestavu studničních skruží se sílou stěny 90 mm a v této oblasti tak dodáváme kompletní sortiment pro studniční, záchytné, vodoměrné a další šachty.

Pro svedení dešťových vod nabízíme širokou nabídku žlabů včetně často užívaného štěrbinového žlabu s kompletním příslušenstvím pro osazení na obchodované sestavy uličních vpustí.

V neposlední řadě vyrábíme ve čtyřech dimenzích i metrové železobetonové osmihranné roury pro hospodářské komunikace, chráničky a další široké využití.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.