!-- Google Tag Manager -->

LINIE DŘEVA a LINIE KAMENE – když vypadá beton jako dřevo

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Dřevo je úžasný přírodní materiál, který se jen tak neokouká, nevychází z módy a zapadne svým vzhledem kamkoliv. Jeho údržba je však poměrně náročná a špatná péče společně s nepříznivými klimatickými podmínkami značně snižuje jeho životnost. Z tohoto důvodu se začala společnost DITON zabývat myšlenkou, jak dřevo nahradit a vynalezla skvělé řešení – produktovou řadu Linii dřeva.

Beton věrně imitující dřevo

Linie dřeva společnosti DITON představuje betonové výrobky, které naprosto věrně imitují dřevěná prkna. Na pohled nerozeznáte, že jste si do vaší zahrady, dvoru či jakéhokoliv exteriéru nepořídili dřevo, ale kvalitní betonové výrobky. Díky produktové řadě Linie dřeva si vnesete do vašeho okolí krásu dřeva s přednostmi betonových výrobků. Můžete si tak užívat beton, který věrně kopíruje dřevo, avšak bez náročné údržby, lakování či jiného ošetřování.

Smrková i dubová prkna z betonu

Společnost Diton pro vás připravila celou škálu betonových výrobků se vzhledem dřeva. Vybrat si můžete prkna v designu dubu či smrku, betonové schody imitující dubové dřevo či palisádové obrubníky se vzhledem dubového dřeva. Zajistíte si tak řadu výhod:

  • betonové výrobky věrně imitující dřevo
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbová péče
  • možnost zatížení
  • žádné lakování a ošetřování
  • žádná hniloba, plísně či škůdci

Vyberte si z bohaté nabídky sortimentu, kdy vypadá beton jako dřevo. Produktová řada Linie dřeva společnosti DITON vás přesvědčí, že do vašeho exteriéru můžete vnést dokonalou náhražku dřeva vyžadující naprosto minimální údržbu a vyznačující se skvělými vlastnostmi betonu a dlouhou životností.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.