!-- Google Tag Manager -->

Nejlepším výrobcem stavebnin roku 2010 je společnost DITON s.r.o.!

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

4. 10. 2011


Získali jsme ocenění NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN ROKU 2012.

Společnost DITON s.r.o, se stala již po druhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010!

Společnost DITON s.r.o, se stala již po druhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010.  Firma, jež má dvanáctiletou historii a patří mezi nejvýznamnější výrobce betonových výrobků, se specializuje na výrobu venkovní betonové dlažby a prvků zahradní architektury.

Cenu za společnost DITON převzal ředitel společnosti pan Petr Diviš přímo na půdě Senátu ČR při setkání podnikatelů v rámci dnů Stavitelství a architektury dne 3. 10. 2011.

Soutěž každoročně vyhlašuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví České republiky, ÚRS a odborným časopisem Stavebnictví. Toto prestižní ocenění přináší pro každého vyznamenaného vysoce kladné hodnocení jeho práce a jím nabízeného sortimentu.

Společnost DITON s.r.o. působí na našem trhu od roku 1999 a od svého založení se díky svému portfoliu výrobků a stylu své práce dostala ve svém oboru mezi hlavní hráče na trhu. Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábí firma jednu z nejkvalitnějších betonových dlažeb na našem trhu. Ve výrobním programu společnosti je ovšem pamatováno i na další betonový sortiment.

Mezi výrobky společnosti DITON s.r.o. patří především barevné a tvarově rozmanité betonové dlažby. Firma má ve své nabídce také výrobky zahradní architektury.

„Cílem soutěže je upozornit odbornou i laickou veřejnost na nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl. Současně ukázat, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být z hlediska ochrany prostředí šetrná, moderní a úsporná.“Shrnujejménem organizátorů soutěže ředitel společnosti ÚRS Praha, a.s. František Glazar.

Mezi hlavní hodnotící kritéria soutěže patřila ekonomická úspěšnost a silná pozice na trhu, energetická nenáročnost výroby, dosahování kvality výroby, zlepšování životního prostředí a řešení odpadového hospodářství, stav v zavádění systému řízení výroby a výrazná investiční činnost do výrobních závodů a provozů v posledních třech letech.

Dle organizátorů soutěže je firma DITON s.r.o. silná ve všech těchto kritériích a příkladně ukazuje, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná k životnímu prostředí, šetrná a přitom moderní a úsporná.

V letošním roce společnost DITON otevřela další z výrobních areálů v Paskově u Ostravy, který se zařadil mezi již stávající výrobní areály v Čeperce u Pardubic a Stříteži u Jihlavy.

 

Máte dotaz nebo zájem o některý z našich produktů? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.