!-- Google Tag Manager -->

Skupina DITON - Beton Brož obdržela nejvyšší ocenění na 22.ročníku Pardubické stavební výstavy 2017

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Dovolujeme si Vám oznámit, že Skupina DITON - Beton Brož obdržela dne 4.3. 2017 Čestné uznání za celkové řešení výstavní expozice a za vystavené produkty na 22. Pardubické stavební výstavě 2017. 

Ocenění za rok 2017 jsme přidali k dalším oceněním za rok 2016 a za rok 2015, kdy jsme se také stali vítězi ze všech vystavovatelů.

 

     

Odborná hodnotící komise, jež se skládala z architektů, odborníků ze stavebního sektoru a novinářů letos vybírala vítěze a finalisty z více než 250 přihlášených vystavovatelů, mezi kterými byli mimo jiné i další přední čeští a zahraniční výrobci betonových výrobků.

U skupiny DITON - Beton Brož odborná komise vyzdvihla především vysokou míru inovace, profesionality s důrazem na rozsah a celkové pojetí výstavní expozice. Na základě vyjádření hlavního pořadatele PaedDr. Milana Juklíčka se jednalo o mimořádně jedinečný a propracovaný výstavní projekt.

Tohoto ohodnocení si velice vážíme a jsme rádi, že si našich výrobků cení nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost.

Ocenění je pro nás důkazem kvality a spolehlivosti našich značek DITON a Beton Brož, které si za více než 18 let působení na trhu vybudovaly silnou pozici v oblasti betonových výrobků.


Za skupinu DITON - Beton Brož
Ing. Ivana Adamová, Marketingová manažerka        

Máte dotaz nebo zájem o některý z našich produktů? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.