!-- Google Tag Manager -->

Venkovní betonová dlažba SETA - imitace přírodního kamene

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Betonová dlažba DITON SETA představuje praktickou reliéfní venkovní dlažbu přírodního vzhledu. Její tvarovaný povrch představuje imitaci přírodního kamene, dlažba SETA se tudíž skvěle hodí nejen na zahradu, dvorek či prostranství kolem domu, ale i například na terasu. Ať už ji umístíte kamkoliv, získá toto prostranství na okrase a zajímavosti.

Venkovní betonová dlažba SETA MOCA

Beton s imitací kamene

I když je dlažba SETA vyrobená z betonu, snažili jsme se, abychom jí dodali co nejpřirozenější vzhled kamene. Díky tomu, že se skládá ze čtyř různě velkých kamenů, vytvoříte netypickou, originální a nepravidelně vypadající plochu připomínající přírodní kámen. Betonovou dlažbu SETA tak můžete použít všude tam, kde byste rádi umístili kámen -  a navíc se zachováním skvělých vlastností betonu.

Odolná dlažba se skvělými vlastnostmi

Dvouvrstvá, vibrolisovaná venkovní betonová dlažba SETA vyniká skvělými vlastnostmi, především pak vysokou pevností, odolností proti obrusu a také skvěle odolává povětrnostním vlivům a působení chemických látek. Bezpečnost užívání je pak zaručena skvělými adhezivními vlastnostmi. Pokud dlažbu SETA umístíte na správně navrženou skladbu podloží, můžete ji dokonce využívat i pro občasné zaparkování vašeho vozu s hmotností do 3,5 tuny.

Venkovní betonová dlažba SETA ARENO


Kompletní sortiment dlažby SETA

Vyberte si podle vašich potřeb

Betonovou dlažbu SETA můžete dokonale přizpůsobit okolí, ve kterém bude umístěna. Nabízíme ji totiž v deseti barevných odstínech, a to v barvách Marmo, Areno, Acero, Mocca, přírodní, černá, písková, hnědá, červená a karamelová. Reliéfní dlažba SETA se skládá ze čtyř různě velkých kamenů o výšce 60 milimetrů. Stejně jako ostatní dlažby společnosti DITON, tak i betonová dlažba SETA je upravena povrchovou úpravou Aquastop, která zabraňuje pronikání vody do dlažby. Na přání si pak můžete nechat dlažbu ještě více vylepšit, a to o technologii EKOAKTIV, která se postará o samočištění dlažby.

Zámková dlažba SETA je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí dodat svému exteriéru zajímavý, přírodní vzhled a zároveň hledají dlažbu, která má snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Máte dotaz nebo zájem o některý z našich produktů? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.